Březen 2012

Poradna odhledně The sims 2/3/4 !!

1. března 2012 v 15:13 | Hanelle |  Poradna ohledně The sims


Ahoj, poslední dobou mi všude možně píšete dotazy ohledně výpomoci pro The sims 2, The sims 3 a že toho je hodně. Vůbec vás nestíhám a pak mi píšete do e-mailů, že sem vám neporadila. Takže prosím sem do komentů umisťujte všechny vaše dotazy na The sims 3. Pokud to bde možné odpovím vám. Můžete poradit i vy ostatní.

Hlavní dotazy:
,,Proč mi nefungují cheaty v The sims 4?"
Občas se někdo ptá, proč mu cheaty v The Sims 4 nefungují. Obvykle jde o jednu z několika málo příčin. Pojďme se proto podívat, jak na to, když vám kódy nedělají to, co by měly.
  1. Zadáváte cheat správně, nemáte v něm překlep? Některé cheaty jsou poměrně dlouhé a může se snadno stát, že například zaměníme jedno písmenko. Pak to fungovat prostě nebude.
  2. Zadáváte pokročilý cheat až poté, co je aktivujete? Většinu složitějších cheatů je nejprve potřeba aktivovat kódem testingcheats true. Ten zadáte tak, jak jste zvyklí, přes konzoli vyvolanou pomocí CTRL + SHIFT + C. Až poté zadáte pokročilý kód.
  3. Máte aktuální verzi The Sims 4? Některé cheaty nemusí na starších verzích korektně fungovat. Doporučujeme mít The Sims 4 v aktuální verzi hry, není to koneckonců nic složitého - o aktualizaci se kompletně stará Origin, kde ji vždy jen potvrdíte (není třeba nic manuálně stahovat a umisťovat do adresáře se hrou apod.).